Nieuwjaarsreceptie 2012
Rond 14:00 uur stroomde de Oudheidkamer vol met bestuursleden, beheerders en vrijwilligers om elkaar nieuwjaar te wensen. De voorzitter Aldert Zijl memoreerde de belangrijkste gebeurtenissen van het afgelopen jaar.
We:
- sloten de expositie over de Oude Nieuwveenseweg af
- richtten een tentoonstelling met spullen uit eigen huis "De Oudeheidkamer Pakt Uit" in
- stelden de expositie “Van ’t Noordend” samen
- brachten twee nummers van het blad "De Baardman" uit en maandelijks een electronische Nieuwsbrief
- organiseerden de Open Monumentendag voor onze dorpen met het thema "Oud gebouw - Nieuw gebruik"
- hielden twee geslaagde excursies naar het Kaasmuseum en naar slot Zuylen
- hadden een jaarvergadering met een interessante lezing over de spoorlijn Uithoorn – Alphen aan den Rijn, onderdeel van de Haarlemmermeerspoorlijnen
- werkten samen met de gemeente aan een oplossing voor de bijna verdwenen bovengrondse electrapalen aan het Zuideinde en de Molenweg in Zevenhoven
- vonden versterking voor zowel het bestuur als de vrijwilligers
Ook voor het komende jaar staat er weer veel te gebeuren waaronder twee excursies en twee exposities.
Onder het genot van een glaasje werd nagepraat over het afgelopen jaar en werden plannen gemaakt voor verdere activiteiten.

